«День спонтанного прояву доброти» (в рамках клубу «Діалог»)

2021-02-10

/Files/images/293448_1.jpg

День спонтанного прояву доброти, щороку відзначається у всьому світі 17 лютого. Цього дня традиційно відбуваються благодійні заходи, марафони, в яких беруть участь відомі актори, громадські та політичні діячі.

10 лютого 2021 року напередодні Дня спонтанного прояву доброти бібліотекарі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» - з програмою благодійного заходу Ю. О. Рибалкіна та С. Ю. Кравчик, завітали до Апостолівської ЗОШ №3. На заході були присутні класний керівник Хомич Юлія Миколаївна та учні 10 класу.
Юнаки та дівчата ативно взяли участь в цікавинкі, на якій повинні були зібрати повність прислів`я про доброту. По завершенню заходу учні отримали солодкі подарунки. Бібліотекарі КЗК «АМБ» долучилися до такого прекрасного свята, з метою донести до нашого молодого покоління почуття доброти, любові, співчуття, турботу про інших; формувати риси людяності; виховувати милосердя, добре ставлення до батьків, оточуючого світу.
Бути добрим – це доля сильних, а не слабкість, адже добрі вчинки допомагають стати справжньою людиною і зберегти в собі кращі якості характеру. Отже, творіть добро!

Відео-презентацію ви маєте змогу переглянути в нашій группі https://www.facebook.com/groups/apostolovebiblioteka