«Легенда, віра і мрія Р. Л. Стівенсона» (до170-річчя від дня народження Роберта Льюїса Стівенсона (1850–1894), англійського письменника (13 листопада))

2020-11-09

/Files/images/935551a4b24719a9b9e9ee17174f25.jpg

Роберт Льюїс Стівенсон – шотландський письменник, поет, класик світової літератури. Популярність та актуальність його пригодницьких та історичних творів досі розбурхують уяву мільйонів читачів. Яскравий представник епохи неоромантизму. Народився у культурному центрі Шотландії – Единбурзі, що надалі вплинуло на всю творчість автора. До теми рідної землі Стівенсон звертатиметься завжди. Також вагомий влив на формування світогляду, зокрема і творчого, здійснило релігійне виховання малого Роберта. Вивчав юриспруденцію в Единбурзькому університеті, проте обрав все-таки професію письменника. Розпочинав свій літературний шлях з написання есе, нарисів.

Пропонуємо до вашої уваги відео-презентацію, підготовлену відділом абонементу https://www.facebook.com/groups/apostolovebiblioteka