«За Україну, за долю, за честь і волю» (До Дня українського козацтва та захисника України)

2020-10-14

/Files/images/украънське козацтво.jpg

Героїчне життя не кануло в забуття. 14 жовтня – День українського козацтва та Захисника України. Козацтво – своїм корінням сягає глибин нашої історії і людської пам’яті. Вона цікава тим, що доносить до нас, нащадків запорожців, людей ХХІ століття, пам’ять народну про лицарів України – запорозьких козаків, їх життя, будні та численні легенди.

З нагоди цієї дати інформаційно - краєзнавчий відділ «Апостолівської міської бібліотеки» презентує коментований перегляд літератури в режимі он лайн «За Україну,за долю, за честь і волю». Цікаві, пізнавальні книжкові матеріалами про історію козацтва, події козацьких битв, біографічні факти з особистого життя видатних українських гетьманів України викладено в відео – книжковій презентації. Зі сторінок слайдів запропонованих книг промовляють події мужньої боротьби козаків, їхні звитяги, та устрій.

Вічно пам’ятатимемо героїчну сторінку історії нашого народу - Запорозьку Січ, імена славних рицарів українського козацтва.