Ласкаво просимо завітати до клубу "В колі друзів"

2014-06-12

/Files/images/логотип.JPG

На базі КЗК «Апостолівська районна бібліотека» в 2014 році почав свою роботу клуб за інтересами «В колі друзів» для старшої категорії читачів. Клуб допомагає людям старшого покоління заповнити недолік спілкування; його члени беруть участь у проведених бібліотекою літературних вечорах і зустрічах, музичних віталень. Девіз клубу – «З книгою по життю». Під таким девізом проходять всі клубні заходи. Засідання проводяться раз на місяць. Вони дуже різноманітні, часто проходять в неформальній обстановці, за чашкою чаю. Бібліотека прагне використовувати нові технології та технічні засоби, шукає інноваційні форми роботи, але за великим рахунком залишається хранителем старих, добрих культурних традицій, істинним осередком культури.

Ми прагнемо, щоб клуб - був рідним домом, в якому можна відпочити в суспільстві близьких по духу людей, відповідно до своїх звичок та уподобань, де можна відчувати себе абсолютно вільно.

Тож, якщо ви любите книгу, цікавитесь українською та світовою культурою, прагнете спілкування – завітайте до Апостолівської районної бібліотеки «В коло друзів».