Гурман-вечір «У кожної пані печиво в пошані» (20 липня у світі відзначають Міжнародний день торта)

2019-07-19

/Files/images/IMG_20190719_113029.jpg

20 липня весь світ відзначає найсолодше свято – Міжнародний день торта! Це солодке свято, присвячене миру і дружбі між людьми, народами і цілими країнами. Девіз дня торта – «Icakeyou», що в перекладі означає «Я прийду до тебе з тортиком!». Логіка проста: святкуємо мир і дружбу з тортом і чаєм. Воно й не дивно, адже складно знайти людину, яка б не хотіла жити в мирі і одночасно не полюбляла торт.

Напередодні свята 19 липня члени клубу «В колі друзів» зібралися на гурман-вечір «У кожної пані печиво в пошані». Основна ціль заходу - нагадати людям, що є таке свято, й цього дня вони мають чудову нагаду порадувати себе солоденьким. Бібліотекар Тимошенко В.С розповіла про історію та традиції святкування. Члени клубу не лише ласували тортом, але й обмінюватися досвідом їх приготування, тобто рецептами.

За чашкою чаю з тортом присутні ділилися враженнями від проведеної зустрічі. Адже, головне призначення торта – це можливість бути з’їденим в колі друзів.

Хай свято прийде в кожну оселю.

Миру з присмаком солодощів ми бажаємо всім українцям!/Files/images/IMG_20190719_100849.jpg