«Барви сонячного сміху» ( до Дня сміху )

2019-04-03

/Files/images/P4030176.JPG

1 квітня увесь світ відзначає День сміху! У цей день прийнято жартувати, радіти, веселитись.

З цього приводу 03 квітня 2019 року бібліотекарі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» - Ю. О. Рибалкіна та Л.І.Байрак завітали до АЦППРК зі святом гумору під назвою «Барви сонячного сміху» (до Дня сміху) з метою розкрити значення гумору та посмішки в житті людини, становленні культурної особистості. Розвивати почуття гумору, комунікативні навички, вміння коректно жартувати і розуміти жарти. Виховувати кращі моральні якості: чуйність, доброту, оптимізм. На заході були присутні учні груп 13 КСО, 14 КСО, 23 КУХ, 25 КУХ, 52 та 53 групи.

Для учнів проводились такі конкурси: вікторина «Я знаю 5 деталей», гра «Ребуси» та наприкінці гра «Безпрограшна лотарея» від якої учасники були в захваті та отримали подарунки.

Пам'ятайте, що посмішка, сміх - це показник здоров'я, стабільності, успіху в житті. З ними легше долати неприємності. Спробуйте змінити себе і подивитися на життя зі смішною боку, не приймайте все занадто серйозно, до чогось ставитеся легше - далеко не все у житті варто серйозних переживань.

/Files/images/P4030164.JPG

/Files/images/P4030162.JPG