"Вклонімось низько до землі тим, хто в серці вічно буде жити" до Дня Перемоги

2014-05-07

/Files/images/PC150031.JPG

7 травня Апостолівська районна бібліотека разом з Апостолівським краєзнавчим музеєм провели відео-годину пам'яті "Вклонімось низько до землі тим, хто в серці вічно буде жити" присвячену Дню Перемоги. На захід були запрошені учні ЗШ №1 8-Б клас.

Завідувачка музеєм Хомич Зіновія Іванівна провела екскурсію по музею та познайомила учнів з експонатами Великої Вітчизняної війни.

Бібліотекар кафедри юнацтва Жалман Тетяна Валеріївна продемонструвала учням книжкову виставку, присвячену подіям Великої Вітчизняної війни. Представила для перегляду документальний фільм: "Марш победы. Освобождение Украины", присутні на власні очі переглянули кадри про ті страшні часи війни та боротьбу за визволення нашої Батьківщини.

Мільйони людей забрала Велика Вітчизняна війна. Це важко усвідомити. Смерть однієї людини - це трагедія. А коли мільйони... І відео-година присвячена пам'яті жертв Другої Світової війни - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим.