Книжкова полиця «З журбою радість обнялась…» (до 140-річчя від дня народження Олександра Олеся)

2018-12-05

/Files/images/jjjjjj.jpg

В КЗК «АМБ» організовано книжкову полицю «З журбою радість обнялась…» до 140-річчя від дня народження Олександра Олеся (Олександр Іванович Кандиба) - українського поета, драматурга, представника символізму. Переглянувши яку користувачі бібліотеки можуть ознайомитися з творчим доробком Олександра Олеся. Поезії його надзвичайно милозвучні, тож не дивно, що вісімдесят композиторів на його слова написали близько двохсот творів. Сучасним читачам імпонують у творах поета патріотизм, громадянська позиція, неповторна краса українського слова, щирий ліризм, елегійність і життєрадісність, які примушують замислитись, у чому полягає краса людини, що означає любити життя, бути відданим Вітчизні.Громадянська, пейзажна, інтимна, філософська лірика, проза, публіцистика, драматургія Олександра Олеся складають неоціненний внесок у духовну скарбницю українського народу.