Книжкова виставка «Хліб – наша сила, хліб – наша святість» (16 жовтня – Міжнародний день хліба)

2018-10-16

/Files/images/IMG_0022.JPG

«Ласкаво просимо, а хліб-сіль по-старовинному», «Від хліба-солі не відмовляються»... Ось так, в кращих традиціях української гостинності ми запрошуємо Вас переглянути літературу із фондів бібліотеки, представлену на книжковій виставці «Хліб – наша сила, хліб – наша святість» (до Міжнародного дня хліба - 16 жовтня), яка організована на абонементі КЗК «Апостолівська міська бібліотека». Книги, представлені на виставці, розкривають особливу роль хліба в житті українського народу.

Хліб завжди величали і шанували в українській родині. Він був святим, божим. Його оспівували, ним благословляли на добру долю, ділилися з усією челяддю і худібкою у Свят-вечір.

Народження хліба - завжди диво: і багато століть назад, коли далекі наші предки вперше скуштували обвуглені на вогні грудочки твердої зернової каші - прародички першого хліба, і в наші дні, коли на величезних хлібозаводах потужні печі безперервно виносять із своїх надр золотисті потоки пшеничних калачів, короваїв, батонів, булок, сухарів, пряників, пирогів, буханок житнього хліба.