«Ці чарівні поетичні барви» (До Всесвітнього дня поезії)

2018-03-20

/Files/images/P3200109.JPG

Поезія – це струни відчутів,

Це музика Вселенської любові

Поезія – це скарб усіх віків,

Це діамант величиною в слово!

Ігор Федчишин

Щороку у березні світ відзначає Всесвітній день поезії.

Щоб привернути увагу суспільства до поезії як до джерела відповідей на багато питань людства, як до мистецтва, повністю відкритого людям, на 30-й сесії ЮНЕСКО у 1999 році було прийнято рішення: 21 березня кожного року відзначати Всесвітній день поезії.

В інформаційно – краєзнавчому відділі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» провідним бібліотекарем Байрак Л.І. підготовлено книжкову панораму «Ці чарівні поетичні барви».

Шанувальники поетичного слова мають змогу поринути у світ прекрасної поезії Т.Шевченка, В.Симоненка, В.Сосюри. Ознайомитися з поетичними шедеврами Д. Білоуса, Ліни Костенко, Якуба Коласа, В.Крищенка, В.Висоцького.

Той, хто любить, розуміє і цінує поезію можуть ознайомитися з розділом нашої панорами «Співці поезії Дніпра», де розміщені збірки поетів – краєзнавців О.Тараненко, О.Ратнера, І.Макарова, альманах поезії «Голоси Придніпров’я».

Наше Апостолівська земля славиться теж талановитими земляками поетами – аматорами.

Розділ панорами «Стежками творчості поетів – земляків» може зачарувати збірочками поетичних творів М.Бикова, О.Василенко, М.Павленко, Ю.Шовкун, С. Бизова та інших поетів нашого краю.

Кажуть, що поезія – це загущенність думки й почуття. Зокрема Іван Франко назвав поезію «кристалізацією життя», Ліна Костенко неповторністю, безсмертним дотиком до душі…

Любімо поезію, відчуваймо її гармонію, дихаймо нею, аби змінити світ на краще!

Запрошуємо всіх бажаючих у творчих політ поетичного слова.