Музична вітальня "Лицар солов'їної пісні" (до 85-річчя від дня народження А.Б.Солов'яненка)

2017-09-20

/Files/images/Соловьяненко.jpg

20 вересня в КЗК «Апостолівська міська бібліотека» до музичної вітальні завітали члени клубу «В колі друзів». Засідання клубу «Лицар солов'Їної пісні» було присвячене 85-й річниці від дня народження Анатолія Борисовича Солов’яненка. Його ім’я навічно асоціюється і з Україною і зі служінням Мистецтву, а рівень його відданості та професіоналізму визнають навіть ті, кому він ніколи не подобався. Це і є ознака Особистості в історії.Він був одним з небагатьох українських співаків завдяки яким світ дізнавався про українську культуру, про незрівнянну красу пісенної творчості українського народу. Присутні з великим задоволенням слухали відеозаписи арій з відомих опер, народні пісні у виконанні Анатолія Борисовича та пегеглянули відео про митця «Шахтарський герцог». Бібліотекар відділу обслуговування Тимошенко В.С. підготувала цікавий матеріал про життєвий та творчий шлях Анатолія Борисовича Солов’яненка. Всі залишилися під великим впливом від всього почутого та ще довго ділилися враженнями один з одним.