Гурман-вечір "Кавун - солодке диво"

2017-08-03

/Files/images/19060826.jpg

3 серпня у світі відзначають День кавуна. Відмінно тамуючи спрагу і будучи зовсім не калорійним, кавун, звичайно ж, заслужив своє власне свято. Свято взяло свій початок в Америці. Полюбляють кавун і українці. Цього року члени клубу «В колі друзів» не залишилися осторонь від цієї події. 3 серпня в КЗК «Апостолівська міська бібліотека» відбувся гурман-вечір «Кавун – солодке диво». Дуже багато цікавих фактів про кавун повідомила бібліотекар Тимошенко В.С. Круглі і квадратні, гігантські і карликові, червоні, жовті, помаранчеві і навіть чорні - це все про кавуни. Майстри азіатського карвінгу часто використовують кавуни для вирізання неймовірних скульптур і квітів.

Батьківщиною кавуна є Південна Африка. Відомо, що вже Стародавньому Єгипті люди знали і вирощували цю рослину, що підтверджують розкопки. До 10 століття кавун став відомим і в Китаї і на сьогоднішній день в Китаї вирощують більше кавунів, ніж в іншій другій країні. В Україні наразі традиційним центром виробництва баштанних культур є Херсонська область, де кожного року збирається понад 50% урожаю кавунів у державі. Кавун не тільки смачне, але й дуже корисне лакомство бо він прекрасне джерело вітамінів. З кавуна можна приготувати велику кількість блюд. Присутні на заході ділилися своїми кулінарними секретами, говорили про лікувальні властивості кавуна. А головне насолоджувались цим смачним і корисним смаколиком. То ж якщо ви любите кавун насолоджуйтесь ним, порадуйте рідних. Смачного!