"День пам'яті жертв голодомору"

2013-11-22

/Files/images/PA100024.JPG

Апостолівська районна бібліотека разом з Апостолівським районним народним історико-краєзнавчим музеєм провела захід «День пам’яті жертв голодомору» до 80-ї річниці голодомору 1932-1933 років.

Завідуюча музеєм Хоміч З.І. ознайомила учнів 11-Б класу ЗШ №4 з експозицією музею, присвяченою жертвам голодомору 1932-1933 років, навела факти голодомору з архівних документів, які свідчать про велике горе,що не обійшло і Апостолівщину.

Бібліотекар кафедри юнацтва Жалман Т.В. ознайомила присутніх з виставкою книг, які висвітлюють події тих страшних 1932-1933 років. Кожна з цих сторінок - сльози, біль, людські страждання, безліч смертей і страшний геноцид українського народу. Дуже цінною для нашої бібліотеки та району є книга Юрія Семенка «Голод 1933 року в Україні», в якій автор - наш земляк (народився в с.Михайлівка Апостолівського району) описує факти голодомору в Апостолівському районі та друкує документальні фото, адже сам був свідком цих трагічних подій.

Діти переглянули документальний фільм «Технологія геноциду. Голодомор 1933 року» та вшанували пам’ять усім померлим під час голодомору.