«Вона – любов, вона – печаль і втіха…» (до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї)

2017-05-11

/Files/images/IMG_54474.JPG

Мати – найдорожче слово, бо саме з мами починається все на світі. День Матері припадає на другу неділю травня, коли природа-матінка вбирає свою землю весняними квітами і виряджає у дорогу життя, праці і радості. Травень — місяць Пречистої Діви Марії, що бла­гословляє у хресну путь Сина, який став спасителем людства. До матері Божої звертаються християни, просячи заступництва і допомоги. 15 травня увесь світ відзначає Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство. 11 травня 2017 року в комунальному закладі культури «Апостолівська міська бібліотека» відбувся тематичний вечір до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї «Вона – любов, вона – печаль і втіха…». В заході приймали участь учні 8-х класів Апостолівської загальноосвітньої школи № 1. Присутні з цікавістю слухали ведучих- провідного бібліотекаря читального залу Байрак Л.І та бібліотекаря кафедри юнацтва Зінов’єву Л.Г., які розповіли про українських матерів та родин - берегинь людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинників стабільності і розвитку, завдяки яким міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу. Учні переглянули соціальний відеоролик «Щаслива сім’я – успішна країна». Діти також читали вірші про любов до матері, родини, рідної Батьківщини. Під час заходу лунали пісні «Мамо, тобі ріднесень­ка вклонюсь», «Ой зелене жито, зелене», «Сину, ангел мій», «Ти будила мене рано», «Росте черешня в мами на городі». Для всіх присутніх на святі пролунали музичні вітання від солістів та хору «Оберіг» Апостолівсько міського Будинку культури «Сучасник», керівник Пісклова В.В., які виконали тематичні пісні про любов та шанобливе ставлення до матері, родини, рідного краю.