Книжкова виставка - нагадування "Скорботна свічка пам'яті" До вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років

2016-11-22

/Files/images/PB220075.JPG

У читальному залі КЗК «АМБ» підготовлена та оформлена книжкова виставка-нагадування «Скорботна свічка пам’яті» до Дня вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років провідним бібліотекарем Байрак Л.І. На виставці розміщена інформація про трагічні події для українського народу вказаних вище років, включаючи політичний, моральний та духовний аспекти. Актуальність матеріалу полягає у наявності свідчень очевидців, які пережили геноцид особисто або чули про нього з достовірних джерел (розповідей дідусів, бабусь, батьків). З метою вшанування загиблих, розуміння ціни їхнього життя та пережитих страждань бібліотека закликає запалити свічу пам’яті.