Урок державності «Живи і міцній, Українська державо!» (до Дня Державного Прапора та Незалежності України )

2016-08-19

/Files/images/LOX9It5k9b8.jpg

Заніс рідний вітер у серце зернину,

І чисте колосся з душі проросло.

Лише Батьківщина, лише Україна

Покладе надію мені на чоло.

Ідуть місяці і роки без упину,

Й немало спливло вже тієї води.

Лише Батьківщина, лише Україна

Залишиться в серці моїм назавжди.

19 серпня до читального залу КЗК "Апостолівська міська бібліотека" завітали учні та гості, щоб відзначити свято українського народу - День Незалежності. Урок державності підготували і провели бібліотекар кафедри юнацтва - Жалман Т.В та бібліограф Приймак С.Ю. Для присутніх було підготовано змістовний інформаційний матеріал, історичну довідку про основні етапи державотворення на теренах Української держави. Гості свята переглянули пізнавальний відеоролик "20 кроків до мрії. Крок 18 - Проголошення Незалежності", а також познайомились з історичним документом виняткового значення для долі українського народу - Актом проголошення незалежності України. В кінці заходу ведучі провели пізнавальну вікторину, направлену на виховання почуття патріотизму й національної свідомості, формування цікавості до вивчення історії й культури свого народу, формування історичного світогляду.

/Files/images/Dy8Z2lcAhOA.jpg