АКТУАЛЬНО ДЛЯ МОЛОДІ !

Кафедра юнацтва КЗК «Апостолівська міська бібліотека» проводить роботу з підлітками та молоддю, здійснюючи обслуговування користувачів юнацького віку, зокрема старшокласників Апостолівських загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, студентів вищих навчальних закладів, технікумів, коледжів, учнів професійно-технічних навчальних закладів, молодих підприємців, працюючих, а також соціально-незахищену молодь – безробітних, юнаків та дівчат з вадами здоров’я, допризовних юнаків та військових, викладачів та вчителів, керівників різноманітних гуртків, працівників органів державної служби та інших. Основною віковою категорією є користувачі віком від 15 до 28 років, кількість яких в 2016 році становила 752 чол., а книговидача – 12107 прим.

Кафедра юнацтва – це:

- багатий вибір класичної літератури вітчизняних та іноземних письменників; - сучасна українська проза та поезія; - можливість отримання літератури терміном на 30 днів і продовжити термін користування за телефоном або особисто.

- допомога тим, хто хоче отримувати інформацію за найрізноманітнішими темами; - сучасна література з права, економіки, психології, філософії, релігієзнавства; - затишне приміщення; - гостинність бібліотечних працівників.

Кафедра юнацтва надає консультативну та практичну професійну допомогу, приймає у часть у соціологічних дослідженнях, всеукраїнських та регіональних конкурсах, фестивалях тощо; організовує масові заходи і проводить популяризацію літератури: презентації книг, літературні години, книжкові виставки, тематичні полички, вікторини, зустрічі з цікавими людьми, тематичні вечори, уроки державності та патріотизму, відео – години, презентації творчих робіт та ін. Запровадження новітніх інформаційних технологій у бібліотечну практику дало змогу створювати власну електронну продукцію: слайд та відео - презентації, буктрейлери, методичні матеріали.

Кiлькiсть переглядiв: 185

Коментарi