/Files/images/f/7 квітня Ахмадуліна.jpg

Бе́лла (Ізабе́лла) Аха́тівна Ахмаду́ліна (10 квітня 1937 — 29 листопада 2010) — російська поетеса, перекладач, закінчила Літературний інститут імені Горького (Москва), член Спілки письменників СРСР, почесний член Американської академії мистецтва та літератури, член-кореспондент Французької академії імені Стефана Малларме, лауреат Державної премії СРСР, нагороджена орденом Дружби народів, зіграла роль журналістки у фільмі «Живе такий хлопець».

Завітаючи до міської бібліотеки на початку квітня 2017 року, читачі мають змогу ознайомитися з класичною поезією Белли Ахмадуліної на виставці – портреті «Поэзия, явленная в одном лице… », яка оформлена бібліотекарем кафедри юнацтва до 130 – річчя від дня народження відомої поетеси. Її віршам властиві яскрава метафоричність, поєднання піднесеного й буденного, схильність до архаїки.