2 червня 2017 року.

Як залучити читача в бібліотеку? Організація дозвілля користувачів в об’єднаннях за інтересами.

Саме на таку тему у КЗК «Апостолівській міській бібліотеці» відбувся семінар бібліотечних працівників району. Де обговорювалися найбільш вдалі форми диференційованої роботи з різними групами читачів по задоволенню їх читацьких потреб.

Відкрила семінар директор КЗК «Апостолівської міської бібліотеки» Лимаренко В.С. та звернула увагу на те що особлива роль клубів полягає в організації інтелектуального спілкування, створені атмосфери колективізму, виробленні навичок громадської діяльності, в наданні можливості емоційного розкріпачення, психологічної розрядки.

Фахівцями бібліотеки були надані методичні консультації: провідним методистом КЗК «АМБ» Мацак С.А. «На допомогу організації любительського клубу чи об’єднання за інтересами в бібліотеці», директором КЗК «АМДБ» Мартусенко Г.В. «Сучасні форми і методи залучення дітей до читання та бібліотеки».

Також відбулася Палітра бібліотечного досвіду, під час якої завідувачі сільських бібліотек: КЗК «АМБ» - Тимошенко В.С., КЗК «АМБ» - Байрак Л.І., КЗ «Міська бібліотека для дорослих м. Зеленодольська» - Романюк С.І., КЗ «Міська бібліотека для дітей м. Зеленодольська» - Павлюченко Т.А., КЗ «Бібліотека с. Костромка» - Гукова Л.М., Кам’янська сільська бібліотека – Куфтова В.О. розповіли про те, що клуби за інтересами створюються там, де для цього є необхідні умови. Перш за все – бажання об’єднатися на основі спільних інтересів, завдання, єдиної мети, для обміну думками, становленню особистості. /Files/images/IMG_20170602_091039_8CS.jpg /Files/images/f/IMG_20170602_101411_21CS.jpg

Вкладення