«Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя» (до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні)

2021-02-18

/Files/images/сотня.jpg

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. Їх вшановує Україна. Їхній приклад має зупинити й тих, хто нині розпалює вже нове, інше протистояння. Пройшло сім років від трагічних подій на Майдані. 20 лютого по всій Україні відбуваються заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Бібліотекар кафедри юнацтва Юлія Рибалкіна долучилася з інформацією про ці страшні сторінки нашої історії та представила до перегляду відео-годину роздумів «Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя».

Переглянути презентацію можна за посиланням https://www.facebook.com/groups/apostolovebiblioteka