Виставка – вшанування «І знову пам’ять оживає»

2021-02-02

/Files/images/IMG_20210201_112821.jpg

Виставка – вшанування

«І знову пам’ять оживає»

(До 77 – річниці визволення Апостолівщини від нацистських окупантів)

Нам не забути дні війни

Навіки в пам’яті вони –

І ті герої не забуті

Що з нами йдуть в літа майбутні…

Людська пам’ять … Вона дихає сивиною спогадів, повертає до пережитого. Пам’ять про війну, її сувора правда залишаються з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими , хто поклав на вівтар перемоги найдорожче – життя.

В ці лютневі дні ми вшановуємо воїнів – визволителів нашої Апостолівщини, доблесних захисників рідної землі, які відстояли її у битвах, принесли волю і мир нашим землякам.

5 лютого 1944 року була визволена Апостолівщина від нацистських окупантів. В цьому році минає 77 – річниця. З нагоди цієї дати та вшанування воїнів – визволителів нашого краю в інформаційно – краєзнавчому відділі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» провідним бібліотекарем Байрак Л.І. підготовлено виставку – вшанування «І знову пам’ять оживає» (До 77 – річниці визволення Апостолівщини від нацистських окупантів), яка пропонується для відео – перегляду в онлайн –режимі. Зі сторінок книжково - документальних видань, фото світлин, промовляють події героїчної боротьби воїнів – визволителів нашого краю, їхні звитяги, зустрічі та спогади ветеранів. Є можливість ознайомитись з тими святими містами в навколишніх селищах Апостолівщини де височать пам’ятники воїнам – героям. Вони наша гордість і слава. Маємо вшанувати загиблих і зберегти пам’ять про ці трагічні сторінки воєнного лихоліття нашого краю.

Земний їм уклін і вдячність!