«Виміри життєвого часу» (До 120 - річниці від дня народження Г.Д. Епіка українського письменника, публіциста, земляка)

2021-01-13

/Files/images/IMG_20210106_125855.jpg

Ідея життя в мені така могутня…

Г.Епік

В літературний процес прийшло кілька поколінь українських письменників, поетів. Природний перебіг українського письменства міняється з кожним століттям. Творчий доробок письменників великий та багатогранний. Наша славна Дніпропетровщина багата талановитими майстрами художнього слова. Серед плеяди письменників - земляків виділяється ім’я Григорія Даниловича Епіка.

На його життєвім циферблаті, на жаль давно спинилися стрілки, але за своє коротке життя, він встиг видати різножанрові твори, які внесли помітний набуток в розвиток української прози. Головні твори письменника – кілька повістей і романів, які засвідчують його духовну еволюцію.

З нагоди ювілейної дати 120 –річниці від дня народження письменника – краєзнавця, провідним бібліотекарем Байрак Л.І., інформаційно – краєзнавчого відділу КЗК «Апостолівька міська бібліотека» підготовлено виставку – портрет «Виміри життєвого часу», яка пропонується до перегляду в режимі – онлайн. Пропоновані книжкові видання, документальні світлини в колі друзів та однодумців, листи до своїх рідних, всю цю інформацію розкриває виставка, а також можна ознайомитися з творами письменника, які мають не тільки художню цінність, але й певне значення для читача. З верховин його творчої діяльності, відкриваються віхи, до яких була спрямована, енергія мудрого і мужнього таланту.