«Зима – чарівниця» (До Новорічно – Різдв’яних свят)

2020-12-23

/Files/images/IMG_20201218_084526.jpg

Новорічні свята – це завжди казка, це час, коли хочеться вірити в дива, час коли загадують бажання і будують плани на нове життя. Новий Рік – це час, коли переливаються від різноманіття кольорів гірлянди, це запашний запах фруктів та солодощів, атмосфера невловимого захоплення й теплоти. Тому варто прикрасити ялинку, розвісити гірлянди й сніжинки, зазделегінь подбати про подарунки і … поринути у свято.

В інформаційно - краєзнавчому відділі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» провідним бібліотекарем Байрак Л.І. підготовлено з нагоди зимових свят Новорічний калейдоскоп «Зима – чарівниця». Ознайомитися можна про святкову обрядовість запровадження традиції святкування Нового року,інших свят зимового циклу,починаючи зі свята Миколая та закінчуючи Водохрещем в нас на Україні, в інших європейських країнах з книжково – періодичних видань з народознавства, етнографії. Калейдоскоп зацікавить погляд не тільки літературою,а й новорічними декорами, які яскраво виділяються та наганяють атмосферу поринути в новорічні дива. Пропонований новорічний калейдоскоп є можливість переглянути в відео – презентації мережі онлайн.

Вітаємо всіх з Новорічно –Різдв’яними святами! Бажаємо здоров’я, теплоти, здійснення всіляких бажань, та мирного неба!