«Літературна скарбниця Марка Твена» (до 185-річчя від дня народження Марка Твена, американського письменника, родоначальника американського реалізму)

2020-11-27

/Files/images/Mark_Twain_by_AF_Bradley.jpg

На півдні Сполучених Штатів Америки несе свої води широка і могутня річка Міссісіпі. На її березі в маленькому сільці Флорида і народився 30 листопада 1835 року Семюель Ленгхорн Клеменс — майбутній письменник Марк Твен. Творчість Марка Твена є досить різноманітною. Його літературна спадщина становить більше 25 томів різноманітних жанрів: починаючи від нарисів, закінчуючи історичними романами.

До вашої уваги відео-презентація життя і творчості відомого американського письменника, гумориста та сатирика. Підготовлена бібліотекарем абонементу Тимошенко В.С.