«Наше веселе життя» (до Дня студента)

2020-11-20

/Files/images/Den-studenta-2017-733x440.jpg

Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях. Професія «Студент» - це класно, хоча, на жаль, короткочасно.

В 1941 році на Міжнародному молодіжному форумі прийнято рішення про святкування 17 листопада Міжнародного дня студента.

Міжнародний день студента — не просто формальна дата, це день єднання студентів усього світу, свято новаторства, звершень і оригінальних ідей. Це також можливість провести час з друзями і отримати багато нових вражень.
Пам’ятайте, що кожен день, кожну хвилину ви навчаєтеся. Знаходячи нові знання та професійні вміння, ми стаємо розумнішими, духовно багатшими. Де б ви не були і що б ви не робили. Ми всі – студенти в цьому житті.

Пропонуємо до вашої уваги відео-презентацію, підготовлену бібліотекарем кафедри юнацтва Рибалкіною Ю.О. та розмещена на сторінці групи КЗК "Апостолівська міська бібліотека" у Фейсбуці.