«Брама до реального безсмертя: Юрій Бедзик» (до 95-річчя від дня народження Ю.Д. Бедзика, українського прозаїка, публіциста, фантаста)

2020-11-17

/Files/images/Бедзик_Юрій.jpg

Юрій Дмитрович Бедзик - радянський та український письменник і публіцист, автор творів про Велику Вітчизняну війну і фантастичних творів.

Книгами захоплювався з дитинства, читаючи при свічці свої улюблені книги Жюль Верна і А. Конан Дойля. Зіграло свою роль в залученні до літератури і те, що в будинку батька була велика бібліотека, а його дитинство пройшло серед літературної української інтелігенції. Свій творчий шлях в літературі почав з вірша, надрукованого в одній армійській газеті під час Великої вітчизняної війни. Публікуватися почав з 1954 року, а перша книга виходить в 1956-му - збірка оповідань «Поруч з тобою». Ю. Бедзик є автором понад тридцяти книг, написаних в різних жанрах, п'єс і кіносценаріїв. У його арсеналі історичні, військово-патріотичні, фантастичні, пригодницькі та ін. Твори, перекладені на багато мов: англійська, угорська, іспанська, латиська, молдавською, польською, російською, словацькою, французький.

Пропонуємо до вашої уваги відео-презентацію, підготовлену відділом абонементу. Розміщена вона на сторінці групи КЗК "Апостолівська міська бібліотека" у Фейсбуці