• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • «Славетний земляк-бандурист» (до 90-річчя від дня народження В.І. Кириленка, бандуриста, пісняра, нашого земляка) засідання народознавчого клубу "Криниченька"

«Славетний земляк-бандурист» (до 90-річчя від дня народження В.І. Кириленка, бандуриста, пісняра, нашого земляка) засідання народознавчого клубу "Криниченька"

2020-11-10

/Files/images/v_kyr.jpg

Наша пісня супроводжує нас протягом всього життя. У піснях, як у маленькому люстерку відбився реальний і виміряний українцями світ. Апостолівщина зберігає багато скарбів у своїх духовних надрах.

У ХХ ст. в Апостолівському районі жив один з кращих представників кобзарського мистецтва Січеславщини Віктор Іванович Кириленко (1930-1997). Копітку роботу, яку він проводив упродовж всього свідомого життя в селах свого району, важко переоцінити. До того ж в одній особі щасливо поєдналися невтомний збарач, шукач народно-пісенних скарбів та бандурист.
Віктор Іванович сповідував у житті основні принципи представників традиційного кобзарства, вболівав за людей і не лукавив з ними. А ще був переконаний, що безсмертна наша пісня і слово лунатимуть всюди, якщо чутиме їх кожна дитина, починаючи з колиски, від матері.
Підготували відео-презентацію працівники КЗК "Апостолівська міська бібліотека" Байрак Л.І. та Демченко В.А.

https://www.facebook.com/groups/apostolovebiblioteka

Кiлькiсть переглядiв: 59

Коментарi