• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • «Стежками Д.І. Яворницького» (до 165 – ти річчя від дня народження Д.І. Яворницького, видатного вченого, історика, письменника, подвижника науки і культури)

«Стежками Д.І. Яворницького» (до 165 – ти річчя від дня народження Д.І. Яворницького, видатного вченого, історика, письменника, подвижника науки і культури)

2020-11-06

/Files/images/Yavornitski_DI.jpg

Серед імен видатних українців особливе місце належить полум’яному патріоту, історику, археологу, етнографу,фольклористу, письменнику Дмитру Івановичу Яворницькому. Він був видатним знавцем історії запорізького козацтва. Його недарма називали Нестором Запорозької Січі. Усе своє життя був невтомним збирачем старожитностей нашого краю, свідчень запорозької старовини

З нагоди 165-ти річчя від дня народження видатної особистості інформаційно – краєзнавчий відділ «Апостолівська міська бібліотека» в режимі онлайн пропонує переглядачам історичний портрет «Стежками Дмитра ІвановичаЯворницького». У ході перегляду є можливість ознайомитися з книжковими та періодичними виданнями про основні віхи життя видатного вченого. Визначний внесок вклав Яворницький в історію розвитку музею в м. Дніпро, збирання старожитностей про козацький край, написання наукових праць та художніх творів. Своїм подвижницьким життям Д.І. Яворницький здобув заслужену шану і вдячну пам’ять рідного народу.

Кiлькiсть переглядiв: 42

Коментарi