• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • Поетичний колаж «Творець слова - високого злету» (До 85 – ти річчя від дня народження Б.І. Олійника, українського поета, академіка, політичного діяча)

Поетичний колаж «Творець слова - високого злету» (До 85 – ти річчя від дня народження Б.І. Олійника, українського поета, академіка, політичного діяча)

2020-10-22

/Files/images/IMG_20201020_123735.jpg

Літературне поетичне сузір’я насичене різними іменами митців поетичного жанру. Коли йдеться про великого поета, звичайно розуміємо, що стати великим поетом неможливо, не ставши великою людиною. І такою людиною в поетичному руслі є Борис Ілліч Олійник – видатний український поет, громадський діяч, академік, лауреат Шевченківської премії.

22 жовтня виповнюється 85-та річниця від дня народження Б.І. Олійника. З нагоди ювілейної річниці Інформаційно – краєзнавчий відділ «Апостолівська міська бібліотека» пропонує в режимі онлайн поетичний колаж «Творець слова – високого злету». У ході перегляду цікаві факти з автобіографічної довідки життя відомого поета про життєвий та творчий шлях. Можна зосередити увагу на поетичних збірочках Бориса Ілліча останніх десятиліть «Основи», «Таємна вечеря», поезія, яких сповнена гуманізму й поваги до людини, висоти духу і моралі, протистояння злу і насильству. Збірки поезій досить різноманітні. Одна з них присвячена найріднішій і дорогій людині матері «Пісня про матір». Борис Олійник протягом життя працював багато в співавторстві з композиторами, якими були написані пісні на слова Бориса Олійника і звучать до сьогодення. Ім’я всенародного поета заслуговує шани і любові,та уособлює велич, дух і совість свого народу.

Кiлькiсть переглядiв: 67

Коментарi