«Ось такі вони – яблука!» (21 жовтня – Всесвітній день яблук) «Хто яблуко у день з’їдає, в того лікар не буває»

2020-10-21

/Files/images/jabluka_k8xio.jpg

В календарі незвичайних дат 21 жовтня відзначається як Всесвітній день яблук. З давніх-давен яблука в Україні цінують не тільки за красу і смак, але і за цілющі властивості. У міфології та літературі яблука займають неабияке місце.

До України свято прийшло з Великобританії, але частіше українці свято яблук пов’язують з яблуневим Спасом, що святкується у серпні. Яблуня на Україні - найпопулярніше фруктове дерево, тому і заслуговує на таке свято. Восени багатий урожай яблук символізує достаток та благополуччя українських родин, а також здоров’я, життєву силу, молодість, любов.

Відділ абонементу підготував відео-презентацію, присвячену Всесвітньому дню яблук на нашій фейсбук сторінці.