«Модна письменниця Лада Лузіна» (до 45-річчя від дня народження Лади Лузіної (Владислави Миколаївни Кучерової) (1975), української письменниці, журналістки, критика (21 жовтня)

2020-10-15

/Files/images/Luzina-800x530.jpg

Лада Лузіна (справжнє ім’я Владислава Кучерова) - українська російськомовна письменниця, журналістка, театральний критик.Очолює Клуб київських відьом та є послушницею Ордену Куртуазних Ман'єристів. У 2010 році увійшла до списку «Топ — 10 найуспішніших письменників України» за версією журналу «Главред», який оцінили загальний книжковий наклад письменниці проданий на території України починаючи з 1992 й по 2010 рік у близько 250 тисяч примірників. У 2012 році увійшла до рейтинг Топ-30 найуспішніших письменників України за версією журналу «Фокус». У 2012 році письменниця також увійшла до престижного списку «Золотих письменників України».

До дня 45-річчя знаменитої української письменниці працівниками абонементу підготовлено відео-презентацію «Модна письменниця Лада Лузіна» на нашій фейсбук-сторінці