Подаруй бібліотеці книгу

2020-08-28

/Files/images/2020-08-28-10-20-21.jpg

Книга була, є і завжди буде найкращим подарунком. За кожною обкладинкою живе цілий світ. Кожна сторінка – знайомства, зустрічі, переживання. Купити книгу в наш час - задоволення не з дешевих. А в людей дома є багато книг. Просто викинути їх шкода. Краще ж комусь подарувати.

Відділ абонементу КЗК «Апостолівська міська бібліотека» від всього серця дякує М'якотіній Юлії, читачці бібліотеки, яка подарувала книги, поповнюючи фонди інтелектуальних скарбниць.
Така увага до бібліотеки зі сторони користувачів радує і надихає. Хочеться також звернутися до тих, хто дарував книги, але про нього не згадали. Вибачте і отримайте величезну вдячність від шанувальників друкованого слова. Книжки, які отримала в дар міська бібліотека вже знайшли своїх читачів та шанувальників серед дітей, молоді та дорослих. Дякуємо всім за подарунки та увагу до бібліотеки!