Інформхвилина «Зима, яка нас змінила» (до Дня Героїв Небесної сотні)

2020-02-17

/Files/images/DSC04982.JPG

Історія будь-якого народу містить періоди і дати, які є вирішальними та доленосними в його житті. День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

/Files/images/DSC04976.JPG

17 лютого КЗК «Апостолівська міська бібліотека» відбувся захід, присвячений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні – інформхвилина «Зима, яка нас змінила». Шість років минуло з тих подій, що назавжди вкарбувалися в історію України, в серце кожного українця. Учням груп 25 КУХ та 52-ї ДПТНЗ «АЦППРК» разом із вчителем Отирко О.П., які завітали на цей захід, бібліограф Демченко В.А. розповіла про ті буремні дні, про Героїв Небесної Сотні, що віддали своє життя за краще майбутнє та допомогли усвідомити багатьом людям, що таке патріотизм, що за себе і свою державу потрібно боротися. Присутні ознайомилися з наявною в бібліотеці літературою, а особливо з книгою Марка Рудневича «Я з Небесної Сотні», що надійшла до фонду бібліотеки у 2016 році. Ця книга була написана, як данина пам’яті про велику самопожертву Героїв Небесної Сотні, що назавжди залишилися в серцях українців. Ця книга— німе нагадування всім, якою ціною ми здобули свободу та новий шанс для своєї країни стати справжньою європейською державою.

Інформхвилина проведена з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, загиблих героїв-земляків, прищеплення любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості та розвитку бажання стати гідними громадянами України.

Кiлькiсть переглядiв: 106

Коментарi