Конкурсна програма «Під знаком Купідона» (до Дня Святого Валентина)

2020-02-13

/Files/images/17.jpg

Кохання – це щастя!

Це випадок Долі!

Кохання – життя!

Це сльози по скроні!

Це радість! Це смуток!

Вологі долоні!

Це стукіт сердець!

Смс в телефоні!

Кохання – це те, чого варте життя!

Кохання – це ти! Кохання – це я!

День святого Валентина, який ми відзначаємо 14 лютого, традиційно вважається святом усіх закоханих. Свято, яке з нетерпінням чекають, свято, яке сповнює надією і романтикою серця всіх людей, а всі слова любові, подяки, підтримки та взаєморозуміння можна перенести на папір і подарувати людині у вигляді листівки-валентинки. Вважається, що це свято відзначають уже понад 16 століть.

/Files/images/1.jpg

Напередодні Дня святого Валентина до ДПТНЗ «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» завітали працівники КЗК «Апостолівська міська бібліотека» з конкурсною програмою «Під знаком Купідона». На заході були присутні учні різноманітних груп: 13КСО, 14КСО, 24КУХ, 25КУХ та 26КУХ. Для початку бібліотекарі розповіли, що таке кохання і запропонували переглянути відеоролики про історію виникнення цього свята та традиції святкування Дня святого Валентина в різних країнах світу. Для учнів також були проведені різноманітні конкурси, які зацікавлювали всіх присутніх: «Валентин і Валентина», «Художник», «Інтелектуальна вікторина», «Кохання на сторінках творів» та гадання на ромашці. За участь у конкурсах діти були нагороджені різноманітними призами, які власноруч діставали з чарівного мішечка. Захід підготували та провели бібліограф Демченко В.А., бібліотекар відділу комплектування Ільїна Ю.М.

/Files/images/10.jpg

/Files/images/9.jpg

Свято минуло, залишивши після себе гарний настрій, позитивні емоції та приємні маленькі дрібнички, що такі дорогі серцю.

День святого Валентина – прекрасне свято! Воно зігріте любов’ю мільйонів люблячих сердець і несе натхнення в кожен дім! Вітаємо вас з цим чудовим святом і щиро бажаємо зустріти свою другу половинку і прожити з нею довге і щасливе життя! Нехай всі ваші мрії збуваються!

Кiлькiсть переглядiв: 101

Коментарi