"Бібліотека - орієнтир у світі інформації"

2014-06-13

/Files/images/chitalniy_zal/P1030182.JPG

бібліотечний урокбібліотечний урок 13 червня 2014 року в Апостолівській районній бібліотеці відбувся бібліотечний урок "Бібліотека - орієнтир у світі інформації". Урок підготували і провели провідний бібліотекар Байрак Л.І. та бібліограф Приймак С.Ю. Присутні учні дізналися, що світ знань уособлює в собі бібліотека, основна функція якої - збереження інформаційної пам'яті людства. У наш час бібліотека - орієнтир у світі інформації комп'ютерних технологій, а також спілкування в різних інформаційних потоках.Учні 9-го класу Апостолівської ЗШ №3 наглядно познайомились з довідково-бібліографічним фондом бібліотеки, навчилися користуватися систематичним, алфавітним каталогами, картотекою актуальних матеріалів, адже ці знання їм стануть у нагоді під час навчання у ВНЗ. Також на уроці здійснено екскурс по сайту Дніпропетровської обласної наукової бібліотека ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія. Класний керівник - Руднєва Л.В. розповіла учням про необхідність користування бібліотекою та її фондом. Наголосила на тому, що читання - це найважливіший інструмент та джерело багатого духовного життя.янських Кирила і Мефодія. Класний керівник - Руднєва Л.В. розповіла учням про необхідність користування бібліотекою та її фондом. Наголосила на тому, що читання - це найважливіший інструмент та джерело багатого духовного життя.