• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • Літературна полиця «У всьому хочу я дійти до самої суті…» (до 130-річчя від дня народження Бориса Леонідовича Пастернака)

Літературна полиця «У всьому хочу я дійти до самої суті…» (до 130-річчя від дня народження Бориса Леонідовича Пастернака)

2020-02-01

/Files/images/IMG_20200201_133945.jpg

10 лютого виповнюється 130 років від дня народження видатного поета, прозаїка та перекладача - Бориса Леонідовича Пастернака. До цієї ювілейної дати в нашій бібліотеці було підготовлено літературну полицю «У всьому хочу я дійти до самої суті…». На полиці представлені збірки поезій, переклади та статті Б. Пастернака, а також фотографії великого поета.

Творчість Б. Пастернака пронизана прагненням побачити не тільки зовнішність, поверховість події, а й його глибинну сутність, поняттям про відповідальність письменника за точну передачу сенсу зображуваного їм життя.

Перша збірка поезії Б. Пастернака вийшла у 1922 році під назвою «Сестра моя – життя» і принесла автору широку популярність. Та вершиною прози Бориса Леонідовича є роман «Доктор Живаго», робота над яким тривала близько 10 років і завершилась у 1956 році. Публікація цього роману відбулась за кордоном, що і стало підставою для присудження письменнику в 1958 році Нобелівської премії.

Переглянувши полицю користувачі нашої бібліотеки відкриють для себе нові аспекти з життя і творчої діяльності цього непересічного літератора, творча спадщина якого належить до найкращих здобутків літератури ХХ століття.

Кiлькiсть переглядiв: 100

Коментарi