• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • «І Соборна і єдина - буде жити Україна» (До Дня пам’яті героїв Крут та до Дня Соборності)

«І Соборна і єдина - буде жити Україна» (До Дня пам’яті героїв Крут та до Дня Соборності)

2020-01-22

/Files/images/P1220333.JPG

В історії становлення незалежної нашої країни особливе місце залишив день 22 січня 1919 року. 101 рік тому Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу.

День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як велике державне свято. Соборність України – одна з важливих тем історії України. Цей день є яскравим виявом прагнення українців до національної єдності. А щорічне свято Соборності нагадує нам про те, що Україна нероздільна, вона немає окремої східної і західної України, і у нас єдина держава, і ми – єдиний народ! Народ із кращими традиціями поетичної, пісенної та працелюбної української нації.

До цієї визначної події в КЗК «Апостолівська міська бібліотека» пройшла година історичної пам’яті «І Соборна і єдина – буде жити Україна» приурочена до Дня вшанування пам’яті героїв Крут та до Дня Соборності. На захід були запрошені учні 7-А класу ЗОШ №3 ( класний керівник Кухтін О.О.). Ведучі Байрак Л.І. та Рибалкіна Ю.О. розповіли присутнім про історичні події тих років, про становлення і розвиток українського національного державотворення, Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежність. У ході заходу учні переглянули відео – ролик «Злука. День Соборності України», та тематичну книжкову виставку «Історія карбована в символах України». Деякі учні виразно продекламували вірші на дану тематику: Бакай Іван, Виноградова Деяніра, Липка Дарія, Христенко Яна та Трикуль Анастасія. На завершення зустрічі всі учасники згуртувались «живим ланцюжком», що є символом нероздільності і єднання, а також зробили світлину на згадку.

/Files/images/P1220316.JPG

/Files/images/P1220331.JPG

/Files/images/P1220326.JPG

/Files/images/P1220328.JPG

/Files/images/P1220336.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 112

Коментарi