Огляд-конкурс «МолодіжнийВекторПрава».

2019-12-26

/Files/images/IMG_2929.JPG

Сьогодні питання прав і свобод людини посідає чи не найважливіше місце як у світі, так і в Україні. Наявність прав і свобод, ступінь їх реалізації є основним критерієм визначення розвитку демократії будь-якої держави.

26 грудня 2019 року в КЗК «Апостолівська міська бібліотека» на кафедрі юнацтва пройшов огляд-конкурс «МолодіжнийВекторПрава». Бібліотекар к/ ю Рибалкіна Ю.О. ознайомила присутніх з поняттям «права і свободи людини» їх видами, визначенням їх ролі в житті, вміння аналізувати правові ситуації, аргументовано обстоювати власну думку, формувати повагу до прав і свобод людини, розуміння важливості їх дотримання

Жити серед людей непросто, в суспільстві кожен відіграє певну роль. Права і обов’язки, свобода і відповідальність – тільки в комплексі ці поняття роблять людину людиною, яка живе в суспільстві. Запам’ятайте! Закони та підзаконні акти створюються, для того щоб ви звертались до них при потребі. Вони захищають вас. І незнання закону не звільняє від відповідальності за його порушення.