• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • Виставка-перегляд «Марія Матіос - українська письменниця, поетеса, прозаїк та публіцист» (до 60-річчя від дня народження Марії Василівни Матіос)

Виставка-перегляд «Марія Матіос - українська письменниця, поетеса, прозаїк та публіцист» (до 60-річчя від дня народження Марії Василівни Матіос)

2019-12-19

/Files/images/IMG_20191218_154241.jpg

КЗК «Апостолівська міська бібліотека» з нагоди 60-річчя від дня народження Марії Матіос підготувала виставку-перегляд «Марія Матіос - українська письменниця, поетеса, прозаїк та публіцист», на якій представлено творчий доробок відомої української письменниці і поета.

Творчість Марії Матіос – особливе явище в українській літературі початку ХХІ століття. Вона є свідченням закінчення панування постмодернізму й переходу до нової епохи в письменстві, яка перегукується з явищами зламу ХІХ-ХХ віків, коли відбувався перехід від реалізму до модернізму.

Дівчинці-буковинці було п’ять років, коли її землячка Ірина Вільде отримала Шевченківську премію. Рівно через сорок років «Солодка Даруся» Марії Матіос повернула цю премію на Буковину, а українському читачеві – смак щирого, але не солодкого слова.

Тож запрошуємо користувачів бібліотеки до читання творів «найбільш плідної письменниці України» - Матії Матіос.

Кiлькiсть переглядiв: 100

Коментарi