Майстер клас із виготовлення новорічних прикрас «Біла зимонька прийшла – саньми свята привезла»

2019-12-18

/Files/images/IMG_20191218_125650.jpg/Files/images/IMG_20191218_121232.jpg

Напередодні Нового року в КЗК «Апостолівська міська бібліотека» відбулося засідання клубу «В колі друзів» - «Біла зимонька прийшла – саньми свята привезла». Щоб перевірити з яким настроєм члени клубу зустрічають новорічні свята було проведено новорічний тест. І прийшли до висновку, що Новий рік - це саме казкове, найдобріше і улюбленіше усіма свято. Свято, пов'язане з надіями на краще в майбутньому році, час чарівних подарунків і райдужних феєрверків, здійснення мрій.

Потім кожен присутній отримав сніжинку на яку приклеєно картинку з літературного твору про Новий Рік і потрібно було назвати твір та автора. Всі добре справилися з поставленою задачею, бо це дало змогу згадати улюблену з дитинства літературу.

Для присутніх було проведено майстер-клас із святкового оздоблення оселі, зокрема, як створити паперові сніжинки. Такі дрібнички зроблені своїми руками не просто прикрашають оселю, а й створюють чудову святкову атмосферу.

КЗК «Апостолівська міська бібліотека» вітає всіх апостолівчан та користувачів бібліотеки з прийдешніми святами. Сподіваємося, що Новий 2020 рік принесе із собою душевне тепло та доброту, гармонію та лад у кожен дім, у кожну сім’ю.

/Files/images/IMG_20191218_130829.jpg

/Files/images/IMG_20191218_132647.jpg