«Цей веселий Новий Рік» (До Новорічно – Різдвяних свят)

2019-12-18

/Files/images/PC180306.JPG

Новий Рік – це крок у майбутнє, час надій і сподівань. Це свято,яке з нетерпінням чекають і дорослі і діти. Що таке Новий рік? Це блискуча ялинка та подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки. І так - по колу, знову і знову. Закінчується черговий рік і настає новий. Ми викладаємо всю свою фантазію, все своє натхнення, щоб свято Нового року, було незабутнє, щоб нове щастя почалося вже в перші ж хвилини цього свята.

Новий рік вже стукає всім нам у двері, у сторінки соціальних мереж, про його прихід можна прочитати на біл-бордах і вітринах магазинів, його з нетерпінням і надією на диво чекають всі. Світлі новорічно – різдвяні свята для кожного з нас завжди пов’язані з надіями на краще, наповнені щасливим сміхом, радісними очікуваними та теплими зустрічами в колі рідних та близьких.

Новий рік відкриває дорогу до щастя, благополуччя й новим можливостям. Щоб усе гарне залишилося з Вами, шановні наші відвідувачі, читачі, користувачі, а неприємності обійшли вас стороною, необхідно знати про важливі новорічні прикмети. Скористайтесь нагодою та завітайте до нформаційно - краєзнавчого відділу «Апостолівська міська бібліотека» для перегляду новорічного серпантину «Цей веселий Новий Рік», який підготувала провідний бібліотекар відділу Байрак Л.І. З Новорічного серпантину можна багато дізнатися інформації про традиції святкування Нового року в Україні та в інших країнах Європи . До уваги цікава література з народознавства, інформація старовинних обрядів на різдвяні свята, вибору колядок, щедрівок, різноманітних поздоровлень, етнографії переплітається з новорічними декорами, ялинками ручної роботи, які яскраво виділяються і приваблюють погляд. Взагалі наша новорічна виставка допоможе довідатися про новорічні прикмети, рецепти приготування оригінальних смачних страв, як ошатно одягнутися, якого кольору повинен бути одяг і в якому колі друзів зустріти Новий Рік,а Інтернет – ресурси допоможуть дізнатися про символ 2020 року, білого щура. Тож, шановні наші відвідувачі, будемо чекати Вас! Сподіваємося, що в дивовижному новорічному розмаїтті, кожен знайде собі інформацію до вподоби.

/Files/images/PC180308.JPG/Files/images/PC170304.JPG

Щиро і сердечно вітаємо Вас із Новим роком та Різдвом Христовим! Тож нехай прийдешній рік принесе усім нам мир. Миру нашій країні, миру кожній родині, миру кожній хаті. Бажаємо всім великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай 2020 рік принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Здійснення бажань, заповітних мрій, а кожен день Нового року наповниться добром і щастям.

Веселих усім свят, смачної куті та щасливого Нового Року! Щоб прийдешній Символ року був добрим і щирим, та приніс побільше позитивних змін!

Дай, Боже, вам любові і тепла.

Добра в сім’ї і затишку в оселі.

Щоб щастя світла музика текла

В Різдвяні свята щедрі і веселі.

Хай здійснює бажання рік Новий,

Хай вся родина ваша процвітає.

З чудовим святом! Радості і мрій

Ми щиро і сердечно вас вітаєм!