• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • «Чорнобиль. Мій біль, мій жаль…» (до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС)

«Чорнобиль. Мій біль, мій жаль…» (до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС)

2019-12-13

/Files/images/vshanuvannia_uchasnykiv_likvidatsii.jpg

14 грудня в України традиційно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Минуло понад три десятиліття від дня цього великого і незгасного лиха – Чорнобильської катастрофи, яка одразу набула глобального характеру. Чорнобиль залишив незагоєну рану на землі України та в серці її народу.

Так судилося, що саме ліквідатори першими взяли на себе цей хрест – приборкання радіаційної стихії, щоб ціною власного життя і здоров’я захистити рідну землю і весь народ.

/Files/images/PC130296.JPG

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, бібліографом Демченко В.А. в інформаційно-краєзнавчому відділі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» підготовлено книжкову інсталяцію «Чорнобиль. Мій біль, мій жаль…». Кожен бажаючий має змогу переглянути газетно-журнальні публікації та книги, присвячені цій трагедії. А ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, зупинити розбурхану стихію некерованої ядерної реакції. Ви – справжні герої. Низький Вам уклін за мужність, героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків ядерної аварії.

А ті, хто відійшов у вічність, залишаються навічно у наших серцях. Вічна пам’ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом!

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції, від імені працівників КЗК «Апостолівська міська бібліотека» бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, терпіння, щастя, родинного тепла!

/Files/images/PC130303.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 85

Коментарi