Виставка-знайомство «Раїса Іванченко – єдина в Європі жінка історичний романіст» (до 85-річчя від дня народження Раїси Петрівни Іванченко)

2019-11-28

До уваги користувачі КЗК «Апостолівська міська бібліотека»було представлено виставку-знайомство «Раїса Іванченко – єдина в Європі жінка історичний романіст» (до 85-річчя від дня народження Раїси Петрівни Іванченко (1934), української письменниці, історика). Раїса Іванченко завжди стояла на захисті правди, особливо правди історичної. Своїми творами письменниця стверджує людяність, гуманізм. Історичні романи публіциста та історика Раїси Іванченко користуються незмінним попитом. Наприклад, захоплюючі книжки «Отрута для княгині», «Гнів Перуна», «Золоті стремена» та ін. В них - аналіз минулого та сучасності. Тож всі, хто любить і цінує палке художнє слово змогли ознайомитися з творами Раїси Петрівни в нашій книгозбірні.

/Files/images/IMG_20191202_114143.jpg/Files/images/IMG_20191128_164431.jpg