"Стоп насильству!" (в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»).

2019-12-05

/Files/images/IMG_20191205_104313.jpg

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля», до якої долучилася і КЗК «Апостолівська міська бібліотека». В рамках Акції в усьому світі з 1991 року, а в Україні – з 2000 року організовують різноманітні заходи. Тож в бібліотеці 05 грудня 2019 року відбулась виховна година «Стоп насиллю!», в яку було запрошено учнів 8–А класу Апостолівської загальноосвітньої школи № 3 (викладач Грудковська Л.А.). Бібліотекар кафедри юнацтва Рибалкіна Юлія повідомила присутнім, що шістнадцятиденний період акції, який діє з 25 листопада по 10 грудня . Бібліотекар розповіла про фізичне, психологічне, сексуальне та інші види насильства; озвучила дані соціологічних досліджень, проведених в різних країнах світу, щодо насильства в сім'ї, суспільстві, стосовно дітей та літніх людей, жінок та чоловіків. Присутні переглянули соціальні відеоролики: «Безпечна школа», «Булінг», «Насильство. Замисліться!», та на завершення заходу переглянули музичний кліп «Школа».

Мільйони дітей в Україні щороку спостерігають за насильством у сім'ї. Україна наслідує міжнародні стандарти. Дитина, яка є свідком насильства в сім'ї, вважається постраждалою. Нажаль багато дій можна назвати насильницькими. Не всі про це знають. Можливо, саме тому багато підлітків зазнають насильства, не усвідомлюючи цього. Першим кроком до подолання проблеми насильства має стати її усвідомлення. Кожен з нас має сказати «Стоп!» насильству у власній родині. Адже сім’я – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному – і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку. Тому необхідно і надалі інформувати юнацтво, проводити зустрічі з молоддю з метою попередження домашнього насильства, запобігання насильства у суспільстві в будь – якому його прояві.

/Files/images/IMG_20191205_103923.jpg

/Files/images/IMG_20191205_104111.jpg /Files/images/IMG_20191205_104215.jpg