«Гіркі плоди солодкого життя» (До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом)

2019-11-28

/Files/images/PB270292.JPG

СНІД – це страшна хвороба,

Давайте боротися, люди,

Скажемо разом дружно:

Цьому ніколи не бути

Щоб помирали люди,

Хворіли маленькі діти.

Бо діти – це наше багатство,

Наші майбутні квіти.

Ми співчуваємо хворим,

Ми допоможемо дітям,

Зробимо все, щоб ніколи

СНІДУ не було на світі.

Склярчук Ілона

Кожного року нам річний календар нагадує, що 1 грудня – Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Увесь світ визнав СНІД однією з глобальних проблем людства. Червона стрічка на грудях є символом солідарності в боротьбі з цією жорстокою хворобою, яка забирає мільйони молодих життів. І найстрашнішим є те, що ліків від цієї хвороби ще не знайдено. Епідемічний поріг переступила й Східна Європа, у тому числі й Україна. За темпами поширення ВІЛ – інфекції наша країна посідає одне з перших місць у Європі.

Стрімко зростає кількість інфікованих і померлих від СНІДу людей. Багато про СНІД вже відомо, але кожного дня з’являється нова інформація. Водночас накопичено певний багаж знань, використання яких зробить можливим якщо не припинення поширення хвороби, то хоча б сповільнення цього процесу.

Що треба знати кожному про неї? Як уберегтися? Що робити, коли найстрашніше сталося? Не панікувати. На допомогу прийде кожна книжка, брошура, журнал з якими, шановні відвідувачі, наша молодь , пропонуємо вам ознайомитися в інформаційно – краєзнавчому відділі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» з книжково – періодичною викладкою «Гіркі плоди солодкого життя», підготовленою провідним бібліотекарем відділу Байрак Л.І.. Книжково – періодичні джерела, різноманітні буклети які надала служба «Древо життя» по даній тематиці, ознайомлять з інформацією про страшний вірус, особливості його впливу на клітини імунної системи, шляхи розповсюдження та засоби боротьби із загрозливою хворобою./Files/images/PB270293.JPG

Всесвітній день боротьбі зі СНІДом – це один день на рік. Але варто пам’ятати про загрозу кожного дня задля себе та дітей нинішніх та майбутніх.

Цінуйте, бережіть, підтримуйте своє здоров’я!

Кiлькiсть переглядiв: 92

Коментарi