«СНІД: подумай про майбутнє- обери життя» (до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом)

2019-11-27

/Files/images/IMG_20191127_112557.jpg

СНІД – особливо небезпечна хвороба, яка несе смертельну загрозу людству! 1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом почали відзначати з 1988 року.

«СНІД: подумай про майбутнє- обери життя» - під таким гаслом 27 листопада 2019 року бібліотекарі «КЗК Апостолівська міська бібліотека» завітали до ДПТНЗ «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» з уроком-застереженням, на якому були присутні учнів груп: 14КСО, 24КУХ, 25КУХ, 26КУХ, 1ОПЗ, 10СБ, 53, 54, 6СА. Виховний захід має мету привернути увагу до гострих злободенних проблем, що виникають у молодіжному середовищі, зокрема, таких як НАРКОМАНІЯ, АЛКОГОЛІЗМ, СНІД; сприяти молоді у пошуку шляхів виходу зі складних життєвих ситуацій; розширювати коло моральних цінностей, формувати активну життєву позицію підростаючого покоління. Актуальність теми зростає з кожним роком, оскільки вірус СНІДу набув масштабу пандемії. Молодь повинна знати про загрозу, пов’язану з поширенням цієї хвороби, та цінувати найдорожче, що є в житті – здоров’я.

Організували та провели захід бібліотекар кафедри юнацтва Рибалкіна Ю.О. та бібліограф Демченко В.А., бібліотекарі розповіли присутнім про ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) та СНІД (синдром набутого імунодефіциту), поширення епідемії та статеві стосунки серед молоді, методи боротьби зі СНІДом та досягнення сучасної медицини, дискримінацію щодо ВІЛ-позитивних людей та міжнародний символ боротьби зі СНІДом – «Червону стрічку», Берлінську алею кам’яних плит «Роздолля роздумів» із вирізьбленими на них прізвищами відомих успішних людей. Учні розширили свої знання про небезпеку епідемії ВІЛ\СНІДу.

Нехай кожна людина до кінця усвідомить усю небезпеку, яку несе СНІД, і зробить усе можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю.

Будьте здорові!

/Files/images/IMG_20191127_112533.jpg