Віртуальна мандрівка Китаєм «Піднебесна, що вражає».

2019-11-20

/Files/images/IMG_20191120_115242.jpg

20.11.2019 з нагоди Року Китаю в Україні в КЗК «Апостолівська міська бібліотека» відбулася віртуальна мандрівка Китаєм «Піднебесна, що вражає».

Китай – одна з найцікавіших і найзагадковіших країн на планеті. Вона притягує не тільки своїми численними культурними традиціями, але й безліччю таємниць і загадок. Цьогоріч Україна і Китай відзначають 25 років встановлення дипломатичних відносин. З цього приводу 2019 рік Президентом України оголошено - Роком Китаю в Україні.
Бібліотекар Тимошенко В. С. запропонувала присутнім пізнавальну розповідь про країну Китай завдяки якій всі ознайомились із найбільшою за населенням країною світу, країною, що являє собою найстарішу в світі існуючу дотепер цивілізацію та дізнатися чимало цікавих фактів про історію країну, її природні ресурси та багату культуру.

Продовженням заходу стала віртуальна мандрівка по найцікавішим місцям цієї загадкової країни.

До уваги присутніх підготовлено книжкову виставку «Дивовижна країна – Китай». На виставці представлено літературу, яка розповідає про історію, культуру, політику і економіку країни.

На згадку про зустріч всі отримали буклети з рецептами китайської кухні та закладки- «Панда».

/Files/images/IMG_20191120_132638.jpg