«Мріяти щодня, або нагадування про головне…» (до 145-річчя від дня народження Люсі-Мод Монтгомері, канадської письменниці)

2019-10-29

/Files/images/2019-10-29-10-48-04.jpg

Автором циклу про Енн є Люсі-Мод Монтгомері – канадська письменниця з Острова Принца Едварда. В дитинстві вона лишилась без батьків. Дівчинку виховували бабуся з дідусем, тож доля її героїні Енн багато в чому збігається із долею Люсі-Мод. Нині популярність авторки та героїв її книг активно використовують жителі Острову Принца Едварда, будуючи туристичні маршрути, куди включено музей Green Gables, «населений» персонажами роману, а в театрах ставлять мюзикли за творами Монтгомері.

/Files/images/2019-10-29-10-46-17.jpg

У цьому році виповнюється 111 років з виходу першої частини серії, а тому нам дуже хочеться познайомити вас з нею та поділитись теплом, що несуть ці книги. Вісім книг серії переклала українською у видавництві «Урбіно» Анна Вовченко. Мова книг жива, смачна та легка, мов пір’їнка. Це змушує ковтати сторінки у повному захваті, бажаючи, щоб оповідка не закінчувалась.

/Files/images/2019-10-29-10-48-56.jpg

З нагоди 145-річчя від дня народження Люсі-Мод Монтгомері в інформаційно-краєзнавчому відділі бібліографом Демченко В.А. підготовлено виставку-експрес , на якій представлені перші чотири книги із циклу. Оптимізм та життєрадісність Енн надихають, і коли здається, що все не йде на лад – саме час поринути в її світ, наповнитись світлом та добром.

Яка б погода не була за вікном, сага про Енн стане вам вірним другом. Ці історії можна читати в спеку, загоряючи на сонечку – а можна в заметіль, кутаючись в теплу ковдру. Дощ за вікном чи темінь також будуть чудовими супутниками для заглиблення у світ Енн Ширлі, рудоволосої мрійниці, яка готова вдарити кожного, хто назве її рудою. І неважливо, скільки вам років – чи то одинадцять, і ви лише стаєте на шлях життєвих пригод, чи то тридцять, і ви відпочиваєте за читанням. А може й за п’ятдесят? Тепер ми точно знаємо, що ця добра та душевна серія книг припаде до серця кожному, хто вірить в диво, не втратив уміння мріяти та дивиться на світ широко відкритими очима, чекаючи від людей навколо тепла.

Наша книгозбірня щиро бажає кожному познайомитися з цими книгами та віримо, що вони полюбляться вам так само, як і нам!

/Files/images/2019-10-29-10-50-00.jpg