2019-10-24

/Files/images/PA240249.JPG

Вічна слава солдату – герою

І солдату без нагород –

Хто загинув хоробро від бою,

Захищаючи рідний народ

Бої відшуміли, скінчилась війна,

Та в пам’яті житиме довго вона.

Вам пам’ять. Герої Вам честь і хвала

Ніколи в віках не померкне вона.

25 жовтня - особливий день для нашого міста Дніпро. 76 років тому, він був героїчно визволений від нацистський окупантів. Усі ми, старше покоління та молоде пишаємося подвигом визволителів нашої області. Страшні випробовування воєнного лихоліття випали на долю старшого покоління. Нищівний вал бойових дій двічі прокотився українськими землями, не обминувши жодного міста та села. Протягом тих трагічних днів і ночей Україна була ареною смертельних боїв. Попало під цей шквал і наше місто Дніпро.

/Files/images/PA240250.JPG

/Files/images/PA240251.JPG

До уваги читачів та відвідувачів в інформаційно – краєзнавчому відділі КЗК «АМБ» провідним бібліотекарем Байрак Л.І. підготовлено тематично – ілюстраційну виставку «Пам’ять серця, пам’ять сивини» (До 76 - річчя визволення м.Дніпро від нацистських окупантів). На даній виставці пропонуються історичні матеріали як художніх так і документальних книжкових видань, які ознайомлять з подіями воєнних років нашої Дніпропетровщини та з героями – визволителями, про тих, хто кував перемогу, які стали для нас символом стійкості й оптимізму. Запрошуємо відвідати нашу виставку та віддати данину історичній пам’яті.

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках, та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наш рідний край від нацистських окупантів. Кожен ветеран – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму.

Шановні наші Ветерани, ваш героїчний шлях – це невичерпне джерело нашого натхнення, сили духу і віри в щасливе майбутнє Української держави. Хай завжди на українській землі будуть мир і згода. Щиро і сердечно вклоняємося Вам!