Виставка-хроніка «Безсмертна слава партизан, що наближали перемогу» (до Дня партизанської слави в Україні)

2019-09-12

/Files/images/IMG_20190912_122331.jpg 22 вересня на державному рівні відзначається День партизанської слави. Свято встановлено в Україні «...на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їх пам'яті...» згідно з Указом Президента України «Про День партизанської слави» від 30 жовтня 2001 року № 1020/2001

День партизанської слави – збігається з початком героїчної підпільно-партизанської боротьби з нацистськими загарбниками. КЗК «Апостолівська міська бібліотека» долучилася до вшанування пам’яті партизанів та підпільників, оформивши на абонементі виставку-хроніку «Безсмертна слава партизан, що наближали перемогу». На виставці представлена підбірка книг, в яких висвітлюється становлення і розвиток партизанського руху 1941-1945 років в Україні, багато цікавих і яскравих досліджень, художня література.

Запрошуємо переглянути книги та більше дізнатися про героїчні сторінки історії нашого народу.